Medarbejdere

Vi er et stærkt og erfarent team, som i fællesskab skaber de stærkeste løsninger til sundhedssektoren. 

Jacob
Glasdam

Partner

jacob@medware.dk
+45 5361 6867

Ulrik H.
Schønnemann

Partner

ulrik@medware.dk
+45 6127 4152

Anders
Jensen

Udvikler og driftsansvarlig

anders@medware.dk

Bo
Jørgensen

Senior Udvikler

bo@medware.dk

Charlotte
Bendix pedersen

Huschef

Lasse
DUUS SKJØNNEMANN

Udvikler

lasse@medware.dk

Mathias
GAJHEDE ROSSEN

Udvikler

mathias@medware.dk

Pelle
hansen

Udvikler

pelle@medware.dk

Peter
Brandt-Rosenlund

Udvikler

peter@medware.dk

Rikke
Angelbo Petersen

Senior Tester

rikke@medware.dk

Steen
SCHØNNEMANN

Regnskabschef